Slevy na vícedenní pobyt:
3 - 4 noci: 2%
5 - 9 nocí: 5%
10 a více nocí: 10%
Nájezd na pozemek je travnatý a na 2/3 pozemku je mírně ve svahu, což za deště může někomu činit problém.
Vjezdová brána je široká 6 m.
Okolo vede několik cyklistických tras, včetně trasy na známé Trojzemí - Česko, Německo, Polsko.
Cca 8 km od nás v Hrádku nad Nisou je velký areál Kristýna (zatopený lom), v Liberci je mimo několika koupališť i rodinný komplex Babylon s Aquaparkem.
Vede zde několik turistických tras po širokém okolí. Ideální místo pro vášnivé turisty! Opravdu mnoho možností.
Finská sauna s odpočívárnou a výřivka je k dispozici přímo v areálu, hned vedle sociálního zařízení. Dále lze po domluvě připravit horký sud - vše viz foto.
Houbaření (v sezoně)
Rozdělávání ohně jen na určeném místě, standartní pravidla kempování a stanování.
Příjezd nejdříve: 13:00
Odjezd nejpozději: 12:00
Můžu přijet kdykoliv?
Pozemek jsme navštívili na podzim. Bezproblémový příjezd a pobyt. Tady je velká pochvala a poděkování majiteli za zázemí - od kuchyně až po provedení servisu a místo pro případ deště, kde se dá sedět. Velkým bonusem je wellness, které je možné po domluvě využít. Tohle na podzim, v zimě zahřeje 100%.