Pozemek v lokalitě Dolní Orlice u Králík
7.6 - 8.6.2026 Rudolf říká:
Pěkné místo, dobře značený nájezd na pozemek bohužel trošku strmější myslím že dlouhá obytka nebo velký karavan zadrhne, na pozemku mi jen chybělo alespoň suché WC my sebou vozime chemické ale kam asi budou chodit ty ze stanu :) jinak pěkné klidné místo
Pěkné místo, dobře značený nájezd na pozemek bohužel trošku strmější myslím že dlouhá obytka nebo velký karavan zadrhne, na pozemku mi jen chybělo alespoň suché WC my sebou vozime chemické ale kam asi budou chodit ty ze stanu :) jinak pěkné klidné místo
U Lesa 1
22.5 - 24.5.2026 Rudolf říká:
Pozemek je pěkný. Přístup spíše pro auta se stanem, velké karavany a obytná auta, ale prostoru sám o sobě je velký.
Bohužel majitel má rád klid a nemá rád moderní hudbu takže už v 21:00 vyžaduje absolutní ticho ( i rádio pod stolem na hovorové hlasitosti mu vadí a prý ho to sere). Omlouváme se podle jeho slov že toto patří do kempu a ne bezkemu, který je určen pro jiné lidi. Zřejmě jsme si to spletly a to podle počtu lidí a hluku který mu nevadili. Objektivně pozemek pěkný možnost sprchy a WC bohužel chybí popelnice a bohužel místo výlevky je dekl od jímky kam fakt není příjemný pohled. Majitel by si měl rozmyslet zda chce být bezkempu a omezit počet osob myslím že 11 posádek už je opravdu dost a nebo kemp a zlepšit zázemí.

Pozemek je pěkný. Přístup spíše pro auta se stanem, velké karavany a obytná auta, ale prostoru sám o sobě je velký.
Bohužel majitel má rád klid a nemá rád moderní hudbu takže už v 21:00 vyžaduje absolutní ticho ( i rádio pod stolem na hovorové hlasitosti mu vadí a prý ho to sere). Omlouváme se podle jeho slov že toto patří do kempu a ne bezkemu, který je určen pro jiné lidi. Zřejmě jsme si to spletly a to podle počtu lidí a hluku který mu nevadili. Objektivně pozemek pěkný možnost sprchy a WC bohužel chybí popelnice a bohužel místo výlevky je dekl od jímky kam fakt není příjemný pohled. Majitel by si měl rozmyslet zda chce být bezkempu a omezit počet osob myslím že 11 posádek už je opravdu dost a nebo kemp a zlepšit zázemí.

Romantika u lesa
11.5 - 12.5.2026 Rudolf říká:
Pozemek dosti velký i pro velká auta, chyby cedulka bez kempu, a cedulka co by bez telefonátu naznačila vjezd , až vyroste plot podél silnice bude to o dost lepší ale dal bych i plít kolem betonového parkoviště není moc příjemné sedět u auta a všímat si lidi co na vás furt čumí , na přespání super , plocha super, cena super a majitel po telefonu super jako nouzové spaní je to ok
Pozemek dosti velký i pro velká auta, chyby cedulka bez kempu, a cedulka co by bez telefonátu naznačila vjezd , až vyroste plot podél silnice bude to o dost lepší ale dal bych i plít kolem betonového parkoviště není moc příjemné sedět u auta a všímat si lidi co na vás furt čumí , na přespání super , plocha super, cena super a majitel po telefonu super jako nouzové spaní je to ok




