19.6 - 21.6.2026 Martin říká:
Fajn rodinka která si přijela užít klid a pohodu u rybníka. Mohu jen vřele doporučit.
Fajn rodinka která si přijela užít klid a pohodu u rybníka. Mohu jen vřele doporučit.
22.5 - 24.5.2026 Rudolf říká:
Tomáš s celou partou mě navštívili,v úžasném čase,kdy začalo teplo,byly dvě rodiny, sestavené u sebe, perfektní komunikace 🤗, milí a pohodový lidé,měli i pejska, úplně vychovaného, takže vše bylo perfektní,po odjezdu vše čisté, uklizené 🫡, Děkuji a Rozhodně doporučuji 🍀🍀🍀🌞🤝😉
Tomáš s celou partou mě navštívili,v úžasném čase,kdy začalo teplo,byly dvě rodiny, sestavené u sebe, perfektní komunikace 🤗, milí a pohodový lidé,měli i pejska, úplně vychovaného, takže vše bylo perfektní,po odjezdu vše čisté, uklizené 🫡, Děkuji a Rozhodně doporučuji 🍀🍀🍀🌞🤝😉













