7.6 - 8.6.2025 Sylva říká:
Vše v naprostém pořádku.
30.4 - 2.5.2025 Martin Augustýn říká:
Vše OK, v pohodě Bezkempaři , doporučuji :)
19.8 - 21.8.2024 Jan říká:
Bezproblemoví hosté, děkuji za návštěvu.
10.7 - 12.7.2024 Jan říká:
Super kempaři. 👍
Pozemek Praskolesy
11.7 - 13.7.2025 Libor říká:
Pozemek je menší ale stojí za návštěvu . Je z něj hezky vidět hrad Točník . Vesele sousedící stádo koz je sranda pozorovat .
Klidné místo pro stanování a karavany na Vrbici
27.6 - 29.6.2025 Libor říká:
Vyzkoušeli jsme pozemek od pátku do neděle. V pátek jsme přijeli a všechno bylo v pohodě . Rozbalili jsme naše bydlení a jeli na kolo . Vrátili jsme se a u sousedů nějaká párty s dětmi . V sobotu kromě sekaček křoviňáku a motorové pily všechno dobrý . Je to zvuk vesnice a víkend . V neděli kousek na kole a po návratu na nás čekalo překvapení v podobě exkrementu před předstanem u ohniště . No tak jsme zabalili a jeli kolem oběda . Okolí je krásné a úchvatné na kolo jako dělané .
Upravená zahrada zemědělské usedlosti
7.6 - 8.6.2025 Libor říká:
Zajímavý pozemek u výběhu koni který neposkytuje výhled do krajiny zato je tam absolutní soukromý a majitelka která je velmi vstřícná a snaží se vám pobyt zpříjemnit jak jen to jde. 😁
Relax v podhůří Orlických hor
30.4 - 2.5.2025 Libor říká:
Jeden z nejlepších pozemků BezKempu u nás ! Majitel velmi vstřícný a ten výhled do krajiny je prostě k nezaplacení !!!! Jsme moc spokojení a rádi se vrátíme !!!!
Louka nad rybníkem
6.7 - 7.7.2024 Libor říká:
Lokalita je super ! Majitel vstřícný a domluva parádní . Bohužel za deště je docela problém vyjet ven . Ale pan majitel na tom pracuje takže držíme palce !!!!