11.8 - 16.8.2024 Marek říká:
Super bezkempaři. O pejskovi nikdo ani nevěděl. Milý a přátelský pár. Vřele doporučujeme a děkujeme za návštěvu.🍀
8.8 - 9.8.2024 Radek říká:
Báječní hosté, doporučujeme.
9.8 - 11.8.2024 Radek říká:
Velmi milí a přátelští hosté, doporučujeme 😊
Ubytování mezi vinohrady za sklepem v Drnholci
2.5 - 4.5.2025 Jakub říká:
Pozemek naprosto bez chyb teplá voda plnohodnotna toaleta jako bonus vše plně čisté. Majitel velmi vstřícný a super domluva ať už potřebujete cokoliv. S majitelem také možno domluvit košt vína což za nás doporučujeme má velmi dobré víno. Lednice k využíti je také skvělá věc.Za nás děkujeme za pobyt a určitě se někdy vrátíme.
krásný pozemek ke stanování v srdci NP Podyjí - "Pod lipami"
30.8 - 1.9.2024 Jakub říká:
Pozemek na víkend nám bohatě postačil. Najdete zde splachovací záchody solární sprchu ne vždy teče tepla samozřejmě jinak je na pozemku uklizeno. Příjezdová cesta je taky v pohodě. Hlavně je zde klid. Je to dobrý výchozí bod na výlety ať už po Vranově tak do sousedního Rakouska které je prakticky hned pod kopcem. Za nás spokojenost. Děkujeme
ZASTÁVka pod Pradědem
11.8 - 16.8.2024 Jakub říká:
V Zastávce pod Pradědem jsme byli poprvé a musíme uznat tohle je opravdu petarda víc krásnejsi místo jsme s manželkou ještě neviděli. Určitě existuje ještě hodně pozemků které jsou hezké ale tohle překonat to bude oříšek pro každého majitele bezkempu. Takže za nás hodnoceni vše čisté každý den voňavé každý den posekaná tráva upravená i robotickou sekačkou. Je to ideální výchozí bod na výlety kamkoli a navíc majitel vás přivítá osobně ukáže vám na pozemku vše a ještě vám poradí s výlety je to opravdu člověk který to dělá srdcem každý den se za námi stavil a ptal se jestli je vše v pořádku prostě bomba. Nevěřil bych tomu před dovolenou ale poslední večer jsem říkal že kdybych mohl tak si půl té zahrady odvezu domu takhle fantastické to tam je. Rozhodně taky doporučuji jako bezkemp roku 2024 děkujeme za pobyt!!!!
Pod skálami v Ludvíkově
9.8 - 11.8.2024 Jakub říká:
Pri příjezdu pozemek nachystaný na 100%. Na pozemku krásné čisté WC s umyvadlem a pitnou vodou, elektřina po celou dobu pobytu. Majitel pozemek stále zvelebuje ale spěje to k velice dobrému konci až bude pozemek na 100% hotový nebude to mít absolutně žádnou chybu.Je to také skvělý výchozí bod na výlety.Dále je zde velké ohniště s posezením a dřevo nachystané dopředu od majitele. Za nás veliká spokojenost a děkujeme majiteli se kterým byla skvělá domluva.
Zastávka v meruňkovém sadu mezi vinohrady
1.6 - 2.6.2024 Jakub říká:
Vyzkoušeli jsme poprvé bezkemp na jednu noc a byli jsme spokojeni, rozhodně lepší než narvané kempy. Přesto že nám majitel v den příjezdu psal že den před příjezdem byla bouřka vydali jsme se i tak a nakonec to bylo super. Na jednu dvě noci to rozhodně stačí je zde klid a i dostatek soukromí. Jen příjezdová cesta je trošku horší ale dá se zvládnout